#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Panda aicina apmeklēt vides radošo darbnīcu ES mājā
ES māja 
, 2014. gada, 07.aprīlis, 2014

ES māja sadarbībā ar Pasaules Dabas Fonda Pandu aicina bērnus un viņu vecākus sestdien, 12.aprīlī no plkst.11:00 – 13:00 apmeklēt radošo darbnīcu „Kā ikdienā dzīvot videi draudzīgi?”. Pasākums notiks ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Aprīlī ES mājā īpaša uzmanība pievērsta vides jautājumiem. Lai izglītotu bērnus par vides aizsardzības nozīmību, ES māja sadarbībā ar Pasaules Dabas Fondu organizē radošo darbnīcu bērniem un viņu vecākiem „Kā ikdienā dzīvot videi draudzīgi?”.

Radošās darbnīcas laikā bērniem būs iespēja aktīvi un radoši izzināt dabas daudzveidības un aizsardzības jautājumus. Panda aicinās skatīties animācijas studijas AtomArt bērnu filmas, kopā strādāt radošajā darbnīcā, spēlēt vides zinību erudīcijas spēli „Panda un 22 papagaiļi”.

Pasākumā gaidīti bērni vecumā no 5 līdz 10 gadiem. Ar mazajiem darbosies Pasaules Dabas Fonda simboliskais tēls – Panda, kuram palīdzēs fonda brīvprātīgās kustības dalībnieki.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

 

Pasaules Dabas Fonds Latvijā darbojas kopš 1991.gada, un tā mērķis ir veicināt sabiedrības informētību un izpratni par vides aizsardzības jautājumiem. Savas darbības laikā PDF organizējis dažādus pasākumus, tostarp, demonstrācijas, izglītojošas un informatīvas kampaņas, lobisma aktivitātes u.c.

 

Papildu informācija:

Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties