#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Panda aicina bērnus uz Ziemassvētku ieskaņas radošo darbnīcu ES mājā
ES māja 
, 2014. gada, 28.novembris, 2014

ES māja sadarbībā ar Pasaules Dabas Fonda Pandu aicina bērnus un viņu vecākus sestdien, 6.decembrī, no plkst.11:00 – 13:00 apmeklēt darbnīcu „Gaidot Ziemassvētkus!” un no otrreiz lietojamiem materiāliem izgatavot skaistas svētku dāvaniņas un rotājumus. Pasākums notiks ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Radošās darbnīcas laikā bērniem būs iespēja aktīvi un radoši izzināt dabas daudzveidības un aizsardzības jautājumus, kā arī izgatavot skaistas Ziemassvētku dāvaniņas un rotājumus.

Programmā animācijas studijas AtomArt bērnu filmas, pandas masku veidošana, vides zinību erudīcijas spēles un citas aktivitātes.

Gaidot Ziemassvētkus, Panda mazajiem un lielajiem būs sarūpējusi arī gardumus. Tāpat būs iespēja kopā ar Pandu nofotografēties pie skaisti izrotātās Ziemassvētku egles.

Pasākumā gaidīti bērni vecumā no 5 līdz 10 gadiem. Ar mazajiem darbosies Pasaules Dabas Fonda simboliskais tēls – Panda, kuram palīdzēs fonda brīvprātīgās kustības dalībnieki.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Pasaules Dabas Fonds Latvijā darbojas kopš 1991.gada un tā mērķis ir dabas aizsardzība, lai saglabātu ģenētisko, sugu un ekosistēmu daudzveidību, nodrošinātu atjaunojamo dabas resursu nenoplicinošu izmantošanu tagad un nākotnē, palīdzētu samazināt piesārņojumu, kā arī dabas resursu un enerģijas izšķērdīgu patēriņu. Savas darbības laikā Pasaules Dabas Fonds organizējis dažādus pasākumus, tostarp, izglītojošas un informatīvas kampaņas, lobisma aktivitātes u.c.

Papildu informācija:
Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties