#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājā informēs par studiju iespējām Vācijā un Nīderlandē
ES māja 
, 2012. gada, 15.oktobris, 2012

24.oktobrī no plkst. 15:00 līdz 17:00 ES mājas zināšanu, sarunu un mākslas istabās, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā notiks informatīvs pasākums „Ceļā uz ES augstskolām – Vācijā un Nīderlandē”.

Kā Eiropas Savienības pilsoņiem Latvijas skolēniem un jebkuram interesentam ir tiesības studēt citu ES dalībvalstu augstskolās ar tādiem pašiem nosacījumiem kā šīs valsts piederīgajiem. Lai pieņemtu lēmumu par piemērotāko studiju galamērķi, seminārā aicinām iepazīties ar augstākās izglītības sistēmu Vācijā un Nīderlandē.
Seminārā Vācijas Akadēmiskās Apmaiņas Dienesta (DAAD) Informācijas centra pārstāve Ieva Dzelme stāstīs par augstākās izglītības iespējām Vācijā, savukārt Holandes Izglītības un atbalsta centra pārstāve Sanita Lāce – par studijām Nīderlandē.
No plkst.16:00 dalībnieki klātienē varēs individuāli konsultēties ar semināra ekspertiem.
Pasākumā aicināti piedalīties vecāko klašu skolēni un studenti, kā arī jebkurš interesents.
Aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.
Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Informatīvais pasākums ES mājā tiek organizēts sadarbībā ar DAAD Informācijas centru Rīgā un Holandes Izglītības un atbalsta centru.

Semināru cikla „Ceļā uz ES augstskolām” pirmā pasākuma informatīvie materiāli par studijām Lielbritānijā un Dānijā pieejami šeit - www.esmaja.lv/zinas/cela-uz-es-augstskolam-lielbritanija-un-danija-prezentacijas.

Papildu informācija:
Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties