#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Kā sākt pārdot internetā? ES mājā padomos dalīsies eksperti un uzņēmēji
ES māja 
, 2016. gada, 18.februāris, 2016

 

Aicinām topošos un esošos uzņēmējus, kas vēlas uzsākt savu ražojumu pārdošanu internetā, 25.februārī no plkst.15.30 līdz 18.00 apmeklēt bezmaksas informatīvo semināru „Kā sākt pārdot internetā? Padomi un uzņēmēju pieredzes stāsti”. Pasākums notiks Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.

Arvien pieaug cilvēku skaits, kuri iegādājas preces un pakalpojumus internetā, turklāt ne tikai Latvijas, bet visas pasaules tiešsaistes veikalos un platformās. Nav šaubu, ka e-komercija turpinās augt, tāpēc mazajiem un vidējiem uzņēmumiem biznesa attīstīšana internetā ir ļoti perspektīva.

Cik daudz un cik bieži Latvijas iedzīvotāji iepērkas internetā? Kāpēc uzņēmējiem būtiski to zināt? Par patērētāju uzvedību un paradumiem seminārā stāstīs Egils Boitmanis, digitālās mārketinga aģentūras „Infinitum 8” valdes priekšsēdētājs, interneta mārketinga eksperts. E. Boitmanis arī ieteiks, kādas digitālās prasmes jāapgūst uzņēmējam un kādi riski jāizvērtē, lai veiksmīgi spertu pirmos soļus e-komercijā.

Kāpēc būtiski iejusties klienta „ādā” vēl pirms tiešsaistes tirdzniecības uzsākšanas? Kā sniegt skaidru un saprotamu informāciju par saviem ražojumiem? Kā uzņēmējam nodrošināt, lai tiktu ievērotas patērētāju tiesības, seminārā stāstīs Dainis Platacs, Patērētāju tiesību aizsardzības centra Patērētāju tiesību uzraudzības departamenta galvenais juriskonsults.

Seminārā būs lieliska iespēja iepazīties ar uzņēmēju pieredzes stāstiem. Par sadarbības iespējām ar sludinājumu portālu Latvijā izgatavotām lietām Meistardarbs.lv informēs redaktore Ilze Saleniece. Kā notiek pārdošana starptautiskajā Etsy.com, stāstīs Rasa Spulle, veikala „happyment” īpašniece, Etsy Latvijas komandas kapteine.

Ar savu gaismas virteņu stāstu dalīsies „Cherry picking” vadītāja Līva Vīgante. Uzņēmums izveidojis un attīstījis divus interneta veikalus – chepi.lv un chepideco.lv.

Seminārā aicināti piedalīties esošie un topošie uzņēmēji, citi interesenti.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām semināram pieteikties jau iepriekš tiešsaistē http://goo.gl/forms/a7D8rKZw1y vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Pasākums tiek organizēts tematiskā mēneša ietvaros – februārī ES mājā īpaša uzmanība tiek pievērsta ekonomiskās izaugsmes, stabilitātes un attīstības jautājumiem.

Papildu informācija: Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties