#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Prezentācijas: ES mājā bezmaksas seminārs par atbalsta iespējām biznesa uzsākšanai
ES māja 
, 2015. gada, 25.februāris, 2015

Aicinām jaunos un topošos uzņēmējus 24.februārī no plkst.16:00 līdz 18:00 apmeklēt bezmaksas semināru par Eiropas Savienības (ES) atbalsta programmām biznesa uzsākšanai. Pasākums notiks Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.

Seminārā par Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) īstenotajiem atbalsta pasākumiem pašnodarbinātības un uzņēmējdarbības uzsākšanai informēs Pakalpojumu departamenta Nodarbinātības pasākumu nodaļas vadītāja Solveiga Kabaka un Jauniešu garantijas pasākumu vecākā eksperte Jekaterina Sorokina. Dekoratīvo sienas gleznojumu izgatavotājs Dainis Rudens stāstīs par savu pieredzi, piedaloties NVA atbalsta programmā.

Pasākuma turpinājumā Mareks Vonsovičs, Latvijas Attīstības finanšu institūcijas ALTUM Rīgas filiāles kredītprojektu vadītājs, informēs par ALTUM piedāvājumu uzņēmējdarbības uzsācējiem.

Ar ko praktiski jārēķinās, piesakoties un saņemot atbalstu šajā programmā, stāstīs Rīgas DJ skolas pārstāve Kristiāna Kalniņa. Rīgas DJ skola nodibināta, lai jauniešu un citus interesentus apmācītu dīdžejošanā. Skolā notiek darbnīcas un lekcijas, uzņēmums arī izīrē skaņu aparatūru klubiem un pasākumiem.
Semināra noslēgumā Linda Grīnfelde, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja, informēs par biznesa inkubatoru piedāvātajiem pakalpojumiem, atbalstu jaunu uzņēmumu radīšanai un veiksmīgai attīstīšanai.

Noslēgumā Dace Leveika, projektu vadītāja Rīgas Reģiona biznesa attīstības inkubatorā, izstāstīs, kādām prasībām jāatbilst komersantiem, lai darbotos inkubatorā, un kādu atbalstu praktiski ir iespējams saņemt 2015.gadā.

Pasākumā aicināti piedalīties esošie un topošie uzņēmēji, pašnodarbinātie un citi interesenti.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pieteikties semināram jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Pasākums tiek organizēts ES mājas tematiskā mēneša ietvaros – februārī īpaša uzmanība tiek pievērsta ekonomiskās izaugsmes, stabilitātes un attīstības jautājumiem.

Papildu informācija: Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties