#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājā notiks franču, spāņu un itāļu valodas darbnīca
ES māja 
, 2016. gada, 11.aprīlis, 2016

 

22.aprīlī no plkst. 14.30 līdz 17.30 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, notiks informatīva un radoša Romāņu (franču, spāņu un itāļu) valodu darbnīca.

Darbnīcā Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Romānistikas nodaļas mācībspēki piedāvās radošas aktivitātes franču, spāņu un itāļu valodā. Dalībnieki varēs apgūt vienkāršus vārdus un teikumus, kurus pēc tam būs iespējams izmantot dažādās ikdienas situācijās.

Romānistikas nodaļas pārstāvji arī pastāstīs par franču, spāņu un itāļu valodu lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Programmā arī studentu stāsti par Erasmus+ pieredzi, video, muzikāli priekšnesumi un viktorīna.

Klātesošajiem būs iespēja iepazīties ar romāņu valodu studijām Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātē, kā arī iespējām apmeklēt dažādus Romānistikas nodaļas organizētos informatīvos un izklaidējošos pasākumus.

Valodu darbnīcā laipni aicināti piedalīties visi interesenti – ar vai bez priekšzināšanām romāņu valodās. Īpaši gaidīti vidusskolēni, kurus interesē romāņu valodu studijas.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pieteikties iepriekš tiešsaistē http://goo.gl/forms/jjGbr9n8AJ vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Kontakti papildinformācijai par pasākumu:
Prof. Jeļena Vladimirska,
LU HZF Romānistikas nodaļas vadītāja,
tālr. 67034837, e-pasts: jelena.vladimirska@lu.lv

Informāciju sagatavoja:
Anita Jansone,
Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja,
tālr.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties