#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Diskusija par Eiropas un Baltijas reģiona prioritātēm "Dialogs ar iedzīvotājiem" 8.janvārī
Eiropas Komisijas pārstāvniecība 
, 2014. gada, 10.decembris, 2014

Eiropas Komisijas diskusiju cikls “Dialogs ar iedzīvotājiem” 2015. gadā tiks aizsākts dienā, kad Rīgā tiks atklāta Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē. Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā aicina ikvienu interesentu piedalīties diskusijā par Eiropas un Baltijas reģiona prioritātēm.

Diskusija notiks 2015. gada 8. janvārī no plkst. 15.45 - 17.15, Rīgas Latviešu biedrības namā, Merķeļa ielā 13. Tajā piedalīsies un ar Baltijas valstu iedzīvotājiem sarunāsies Valdis Dombrovskis, Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks, atbildīgs par eiro un sociālo dialogu, un komisāre reģionālās politikas jautājumos - Korina Krecu. Interesentiem, kas vēlas piedalīties diskusijā "Dialogs ar iedzīvotājiem", jāapstiprina sava dalība diskusijā līdz 2015. gada 7. janvārim, reģistrējoties interneta vietnē www.eiropasnakotne.lv, rakstot uz e-pastu eiropasnakotne@repute.lv vai zvanot, tālr.: 67350502.

Vairāk informācijas un pasākuma programma pieejama: www.eiropasnakotne.lv

Pasākuma tiešraide internetā šeit

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties