#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Fotoizstāde [cilvēks:daba]
ES māja 
, 2014. gada, 15.aprīlis, 2014

 

 

 

No 14.aprīļa līdz 14.maijam Eiropas Savienības mājā, 2.stāvā, ikviens var aplūkot biedrības "homo ecos:" un fotogrāfa Dāvja Drazdovska kopīgi veidoto fotoizstādi [cilvēks:daba].

Fotoizstāde [cilvēks:daba] ir fotogrāfa un vides organizācijas kopīgi veidots stāsts par to, ka klimata pārmaiņas notiek tepat blakus, Latvijā, un tās attiecas ne tikai uz ierastajiem vides elementiem – zemi, gaisu un ūdeni, - bet arī uz cilvēku. Vēl vairāk, klimata pārmaiņu centrā ir pats cilvēks, kas savā ikdienas idillē ne tikai nemana notiekošās izmaiņas, bet turpina būt to cēlonis un lielākais dzinējspēks.

„Sabiedrībai nereti ir tendence pievērst uzmanību ar vidi saistītām problēmām ārpus Latvijas robežām, uzskatot, ka mūsu mērenajā joslā būtiskas cilvēka izraisītas izmaiņas nevar notikt. Mēs gribējām parādīt pretējo,” norāda Ramona Mieze, kura kopā ar domubiedriem ir izstādes idejas autore un organizatore.

Dāvis Drazdovskis ir pieredzējis dabas fotogrāfs un biedrības „Pēdu stāsti” dalībnieks. Viņa darbu centrā visbiežāk ir dabas norises un tās iemītnieki, cilvēks fotogrāfijās parādās lielākoties purvu, mežu, upju un kalnu kontekstā. Pēc pārliecības un izglītības biologs, Dāvis savās fotogrāfijās spēj ļoti precīzi un izjusti notvert dabā notiekošo, ko lielākajai daļai cilvēku parasti neizdodas ieraudzīt – saullēktus purvā, rubeņu riestus un aļnus pusdienojam meža ielokā.

Fotoizstāde [cilvēks:daba] tapusi un dažādās Latvijas vietās tiek rādīta ar ES programmas “Jaunatne darbībā” , drukas darbnīcas “fineArtPrint”, biedrības “Pēdu Stāsti” un ziemas atpūtas bāzes “Jēkaba grava” atbalstu.

Papildu informācija:
Santa Krastiņa
Biedrība "homo ecos:"
+371 26326333
santa.krastina@homoecos.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties