#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
GUNDA RUDENE, speciālais pedagogs, diskusijas „Es, Latvija un ES” dalībniece Ogrē
, 2010. gada, 06.septembris, 2010

Referendumā par iestāšanos ES balsoju pret, jo biju pārliecināta, ka mēs no vienas sistēmas ieiesim otrā, kamēr mums pašiem nebija konkrētu mērķu.

Nebija sapratnes par to, ko mēs varam sagaidīt, tāpēc es noprotestēju. Bija runa par direktīvām, no kurām mums bija bail. Mēs baidījāmies pat nezinot, no kā baidījāmies. Tagad ir labi, tikai mēs paši esam kūtri izmantot tās iespējas, kas mums ir. Grib, lai visu uzliek uz paplātes. Ja būtu ar sava apņemšanās, visu varētu izdarīt. Mēs esam gudra tauta, bet pagaidām izmantojam maz no tā potenciāla, kas mums ir. Izglītības sistēma un arī veselības aprūpes sistēma ir jāsakārto. Cilvēki nejūtas droši. Gribētos vienotu veselības aprūpes sistēmu visās ES valstīs. Bet jāskatās, cik mēs varam atļauties. Jāsāk ar mums pašiem – jāapzinās, ko mēs gribam. Ja nav gribēšanas darīt, tad neviens cits mūsu vietā neizdarīs. Mēs dažreiz esam čīkstētāju tauta. Retais ņem karoti un pats ko dara. Tāpēc mēs arī esam tur, kur esam.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties