#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
SARMĪTE VILCIŅA, sākumskolas skolotāja, diskusijas „Es, Latvija un ES” dalībniece Valmierā
, 2010. gada, 20.septembris, 2010

Par diskusiju es esmu pilnīgi apmierināta, jo es esmu ļoti aktīvs cilvēks un tveru katru dzīves iespēju kā šādu. 2003.gada referendumā par iestāšanos ES nebalsoju, jo mani mulsināja cīņa „par” un „pret”.

Man bija dusmas un tāpēc es negribēju balsot. Latvija ir maza valsts. Protams, mums bija jābūt ES. Tas nav nekas līdzīgs Padomju Savienībai - nekas tamlīdzīgs, un to es varu teikt no savas dzīves pieredzes. Pēc iestāšanās ES mēs jūtamies drošāk - ne tikai militārā, bet arī ekonomiskā ziņā. Ja būs problēmas, ES par mums pastāvēs, jo lielais lācis ir tepat aiz robežas. Tomēr es nedomāju, ka ES ilgi pastāvēs, jo tā ir destruktīva daudzās jomās. Kādreiz tas vadzis lūzīs, jo birokrātija – tie eirokrāti stikla pilīs - ir netverama, un daudz struktūras pastāv sevis dēļ. Mēs jau 6 gadus esam ES. Vai tiešām mēs uz vietas – mūsu valstsvīri, amatpersonas – ir tādi muļķi, ka visu laiku kļūdās? Es domāju, ka regulas tiek pieņemtas, jo tas ir ES institūciju darbs. Birokrātija ir savairojusies.
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties