#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Uzņēmēji dalīsies pieredzē par zaļā biznesa attīstīšanu
EKP 
, 2012. gada, 19.aprīlis, 2012

26.aprīlī plkst.13.00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā notiks informatīvs pasākums “Mana pieredze zaļajā biznesā”, kurā uzņēmēji dalīties pieredzē un praktiskos padomos, kas nepieciešams, lai uzsāktu un attīstītu videi draudzīgu uzņēmējdarbību.

Jauno biznesa ideju autoriem un uzņēmējiem, kas sper pirmos soļus biznesa vidē, ir pieejamas dažādas atbalsta programmas. Seminārā ikvienam interesentam būs iespēja uzzināt par uzņēmumu pieredzi Eiropas Savienības fondu, grantu un kreditēšanas programmu izmantošanā, kā arī dalību konkursā „Ideju kauss” un Nodarbinātības valsts aģentūras komercdarbības uzsākšanas pasākumā.

Pasākumā piedalīsies: Jelgavas Tipogrāfija, dizaina kartona mēbeļu ražotājs „Ekokart”, dabīgas pārtikas un eko preču veikals „Alvīne” Liepājā, zaļā papīra ražotājs „KD Paper”, konkursa „Ideju kauss” eko balvas ieguvēja Daina Anspoka un apdrukātu salokāmu kartona mēbeļu ražotājs „Foldlife”. Šo uzņēmumu pārstāvji iepazīstinās ar reāliem biznesa piemēriem un atbildēs uz jautājumiem, cik skaidrai jābūt biznesa idejai un tās īstenošanas procesam, un kādi mājas darbi jāveic, lai pieteiktos un saņemtu atbalstu dažādu projektu ietvaros un radītu veiksmīgu uzņēmumu.

Semināra noslēgumā būs iespēja uzzināt arī par FSC sertifikāciju, kas garantē dabas, sociālo un ekonomisko interešu sabalansēšanu meža apsaimniekošanā, un Latvijas uzņēmumiem, kas piedāvā FSC sertificētu produkciju.

Aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Pasākuma programma

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Uzziņai
Pasākums tiek organizēts Eiropas Savienības mājas tematiskā Vides – zaļās izaugsmes mēneša ietvaros. Viena no ES un Dānijas prezidentūras galvenajām prioritātēm 2012.gadā ir videi draudzīga ekonomika, vides aizsardzība un zaļā izaugsme, kā arī Eiropa 2020 reformu programma.

Papildu informācija:
Anita Jansone
ES mājas zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja
anita.jansone@esmaja.lv, t.67085446
www.esmaja.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties