#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Aicinām uz jauno mūziķu Ziemassvētku koncertu ES mājā
ES māja 
, 2014. gada, 10.decembris, 2014

Otrdien, 16.decembrī plkst.18.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, aicinām uz Ziemassvētku koncertu, kurā uzstāsies talantīgi Latvijas jaunieši, starptautisku konkursu laureāti.

Koncertā A.Dombrovska mūzikas skolas Koklētāju ansamblis atskaņos Ziemassvētku dziesmas, Juglas mūzikas skolas audzēknis Ilja Talatins (akordeons) – populāras melodijas. Turpinājumā J.Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas Saksofonu kvartets izpildīs J. S. Baha „Itāļu koncertu” un populāras dziesmas, kā arī starptautisku konkursu laureāts Jānis Bombizo-Fedotovs (vibrofons) atskaņos džeza melodijas.

Visi koncerta dalībnieki ir mūzikas festivāla „Avanti!” laureāti. Koncertu rīko Hermaņa Brauna Fonds.

Festivālā „Avanti!” („Uz priekšu!”) piedalās talantīgi Latvijas mūzikas skolu un koledžu audzēkņi, Mūzikas akadēmijas studenti, kā arī ārzemju viesi. Festivāls sniedz iespēju jauniem, apdāvinātiem mūziķiem uzstāties plašai publikai.

Jauniešu festivāls „Avanti!” cenšas nojaukt robežas, kas pastāv starp dažādām kultūras formām. „Avanti!” turpinās visu gadu vairākās sesijās, kurās notiek atlases, koncerti, meistarklases, radošie braucieni.

 

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties koncertam jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

 

Pasākums tiek organizēts tematiskā mēneša ietvaros – decembris ES mājā ir Eiropas kultūras mēnesis.

 

Papildu informācija: Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties