#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājā stāstu vakars par Ziemassvētku tradīcijām Eiropas valstīs
Eiropas Savienības māja 
, 2015. gada, 10.decembris, 2015

Eiropas Savienības māja aicina ikvienu interesentu 17.decembrī no plkst. 16 līdz 18 apmeklēt pasākumu „Eiropa gatavojas Ziemassvētkiem” un iepazīt svētku svinēšanas tradīcijas un kultūru Zviedrijā, Polijā, Itālijā un Francijā. Stāstu vakars notiks ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.

Eiropas Savienības dalībvalstis ir vienotas bagātīgo kultūru un valodu daudzveidībā, katrai no tām ir arī savas Ziemassvētku svinēšanas tradīcijas, kas saglabātas kā vērtīgas.

Pasākumā „Eiropa gatavojas Ziemassvētkiem” ikviens aicināts klausīties stāstus par Ziemassvētku svinēšanas tradīcijām četrās Eiropas valstīs – Zviedrijā, Polijā, Itālijā un Francijā, kā arī sajust svētku gaidīšanas burvību, iedvesmoties un nobaudīt Ziemassvētku gardumus.

Pasākumu atbalsta Zviedrijas vēstniecība, Polijas vēstniecība, L'ITALII – itāļu valodas interesentu kopiena un Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Romānistikas nodaļa.

Aicinām pasākumam pieteikties tiešsaistē šeit vai zvanot pa tālruni 67085445.
Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

 

Pasākums tiek organizēts tematiskā mēneša ietvaros – decembrī ES mājā īpaša uzmanība tiek pievērsta Eiropas Savienības valstu vērtībām un kultūru dažādībai.

Papildu informācija: Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties