#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājā stāstu vakars par Ziemassvētku tradīcijām Zviedrijā, Vācijā un Latvijā
ES māja 
, 2016. gada, 12.decembris, 2016

Lai sajustu svētku gaidīšanas burvību un iepazītu Ziemassvētku svinēšanas tradīcijas un kultūru Zviedrijā, Vācijā un Latvijā, ES māja, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, aicina ikvienu interesentu 19. decembrī plkst. 17.00 apmeklēt pasākumu „Eiropa gatavojas Ziemassvētkiem”.

Par svētku svinēšanas tradīcijām Zviedrijā stāstīs Henrik Landerholm, Zviedrijas vēstnieks Latvijā. Zviedru nacionālos skaņdarbus atskaņos Adriāna Marta Gotlube un Lenards Gotlubs, kuri spēlēs zviedru nyckelharpa jeb taustiņu vijoli un mandolīnu.

Grupas „Aarzemnieki” dibinātājs, mūziķis vācietis Jorans Šteinhauers stāstīs un muzikāli rādīs, kā Ziemassvētkus gaida un svin Vācijā.

Liena Vija Teterovska, folkloras kopas „Budēļi” mākslinieciskā vadītāja, atgādinās, kādi ir latviešu tradicionālie Ziemassvētki, uz kokles spēlējot un dziedot arī skaistākās latviešu Ziemassvētku dziesmas.

Vakara noslēgumā – Ziemassvētku gardumu baudīšana.

Pasākums notiks gan latviešu, gan angļu valodā.

 

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām pasākumam pieteikties iepriekš šeit.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

 

Pasākums tiek organizēts tematiskā mēneša ietvaros – decembrī ES mājā īpaša uzmanība tiek pievērsta Eiropas Savienības valstu vērtībām un kultūru dažādībai.

 

Papildu informācija:

Anita Jansone,
Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja
Tālr. 67085446,
E-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties