#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
3. jūnijā semināru cikls "Soli pa solim" devās uz Valmieru
, 2010. gada, 02.jūnijs, 2010

Soli pa solim uzņēmējdarbības attīstībā un konkurētspējas celšanai ES vienotā tirgū - ar tādu uzstādījumu 27. maijā Kuldīgā un 3. jūnijā Valmierā notika šī projekta ietvaros pirmais seminārs maziem un vidējiem uzņēmumiem. Tā mērķis ir pievērst uzmanību uzņēmuma konkurētspējas iekšējiem aspektiem, kuri, savukārt, kļūst par panākumu atslēgu uzņēmuma attīstībai vietējā un eksporta tirgos.

Lai uzzinātu, kuras tēmas šobrīd visvairāk satrauc uzņēmējus un par ko ir vērts diskutēt semināros, tika rīkota aptauja uzņēmējiem (skat. www.solipasolim.insbergs.lv ). Vairāk par semināru un projektu vari uzzināt jaunatvērtajā interneta vietnē www. solipasolim.esmaja.lv.
Projekts „Soli pa solim” tiek finansēts no Eiropas Komisijas un Latvijas valdības noslēgtās Vadības partnerības līdzekļiem un tā realizētāji ir Latvijas Republikas Ārlietu ministrija, Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā.

Semināram var pieteikties gan internetā:www.solipasolim.esmaja.lv , gan zvanot pa tālruni 67625339 vai 29495166.
Tuvākais seminārs  - 10.jūnijā Liepājā.
 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties