#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Aicina izmantot iespēju stažēties Eiropas Parlamentā
, 2010. gada, 11.maijs, 2010

Eiropas Parlamenta Stažieru asociācija (EPSA) aicina studentus un augstskolu absolventus no visas Eiropas, arī no Latvijas, pieteikties un kļūt par praktikantiem Eiropas Parlamentā (EP).

EP piedāvā vairāku veidu praksi, kā arī mācību vizītes EP Ģenerālsekretariātā. Studenti un augstskolu absolventi var pieteikties vispārējā prakses programmā, žurnālistu praksē (apmaksātā vai neapmaksātā), tulkotāju un konferenču tulku praksē. Ir iespēja doties arī mācību vizītēs uz EP, lai sīkāk izpētītu konkrētus ar Eiropas integrāciju saistītus tematus. Sīkāka informācijas par prakses un stažēšanās iespējām Eiropas Parlamentā atrodama interneta vietnē www.europarl.europa.eu/parliament/public/staticDisplay.do?language=EN&id=147. EPSA norāda, ka vairākām prakses programmām tuvojas pieteikumu iesūtīšanas beigu termiņš.

EPSA pārstāv vairāk nekā 500 EP praktikantu intereses, un šīs asociācijas mērķis ir uzlabot praktikantu darba apstākļus, jo īpaši attiecībā uz piekļuvi Eiropas Parlamenta iekārtām, darba laiku, maksājumiem un līgumiem. Šāgada martā par Stažieru asociācijas prezidentu tika ievēlēts latvietis Uldis Šalajevs. Viņš EPSA iecerējis vairākas jaunas aktivitātes, tostarp izveidot aktuālo darba piedāvājumu un darba meklētāju datubāzi, lai darba devēji, sevišķi starptautiski uzņēmumi un organizācijas, kas vēlas nodarbināt EP bijušos praktikantus, spētu atrast un piesaistīt šos jauniešus.

Ziņu aģentūra LETA/ Nozare

 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties