#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Aicina valmieriešus uz sanāksmi par Stacijas ielas rekonstrukcijas projektu
, 2010. gada, 06.jūlijs, 2010

Piektdien, 9.jūlijā, plkst.13.00 Valmieras pilsētas pašvaldība organizē sanāksmi iedzīvotājiem, uzņēmējiem, iestāžu, organizāciju pārstāvjiem, kā arī citiem interesentiem, kurā informēs par Stacijas ielas rekonstrukcijas gaitu.

Jau ziņots, ka tuvākajā laikā tiks uzsākta Stacijas ielas, Cēsu ielas (posmā no Gaujas tilta līdz Stacijas ielai) un Mazās Stacijas ielas rekonstrukcija. Darbi sāksies no Gaujas tilta puses autoostas rajonā un kopumā ilgs līdz 2011.gada beigām.

Projekta īstenošanas laikā gan komersantiem, gan daudzdzīvokļu māju iemītniekiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Dažos posmos kā apbraucamie ceļi tiks izmantoti arī daudzdzīvokļu māju pagalmi, kur tiks veikta seguma uzlabošana. Pirms darbu sākšanas tiks uzlabotas arī citas mazākas nozīmes ielas, kuras izmantos kā apbraucamos ceļus. Tā kā tiks pārbūvēta autoostas teritorija, tad uz laiku tās darbība tiks pārcelta uz pilsētas centra stāvlaukumu aiz Kultūras centra.

Stacijas ielas rekonstrukcija ir otrs apjomīgākais brauktuves pārbūves projekts, kāds īstenots Valmierā. Ielu rekonstrukcija tiks veikta vairākos posmos. Visā darbu zonā tiks mainīts brauktuves segums, pārbūvētas apakšzemes komunikācijas, izbūvēti gājēju un velosipēdistu celiņi un eksperimentālā kārtā šajos ielas posmos tiks ierīkots LED apgaismojums, kas ļaus ietaupīt finanšu līdzekļus, to ekspluatējot. Būtiskākās izmaiņas skars autoostas daļu, jo tiks mainīts līdzšinējais satiksmes kustības profils. Mainīsies visu krustojumu rādiusi, kā arī tiks paplašināts stāvlaukums pie Vidzemes Augstskolas.

Projekts "Stacijas ielas, Cēsu ielas (posmā no Gaujas tilta līdz Stacijas ielai) un Mazās Stacijas ielas rekonstrukcija" tiek finansēts no Eiropas Reģionālās attīstības fonda darbības programmas "Infrastruktūra un pakalpojumi" papildinājuma 3.6.prioritātes "Policentriska attīstība" 3.6.1.pasākuma "Atbalsts ilgtspējīgai pilsētvides un pilsētreģionu attīstībai" 3.6.1.1.aktivitātē "Nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centru izaugsmes veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai". Projekta kopējās izmaksas ir LVL 3 819 891 t.sk. 3 246 907,00 ir ERAF finansējums.

Avots: valmiera24.lv, 05.07.2010

Foto: pilseta.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties