#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Aicinām vērot tiešraidē Eiropas veiksmīgo sieviešu akadēmiju 12.decembrī - Latvijas veiksmes stāsts
Latvijas sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīkls 
, 2012. gada, 11.decembris, 2012

Trešdien, 12.decembrī pl. 17:00 www.esmaja.lv lapā translēs Eiropas veiksmīgu sieviešu akadēmijas decembra nodarbības.

17:00-17:45 "Latvijas veiksmes stāsts – vai spējam tam noticēt?”, mentore Kārina Pētersone, Latvijas Institūta direktore, bijusī kultūras ministre un Saeimas deputāte, vairāk par lektori: http://ow.ly/fZGTL
18:00-18:45 “"Latvieši un Eiropa: kur esam, kur ejam”  mentore Inna Šteinbuka, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja, vairāk par lektori http://ow.ly/fZH8U

Decembra lekciju cikls piedāvā iespēju ieraudzīt šodienas Latvijas un Eiropas svarīgākos jautājumus, kā to redz divas izcilas Latvijas vadītājas. Kas ir Latvijas potenciāls un vai spēsim to izmantot, kādus spēles noteikumus piedāvā mūsdienu Eiropa?

Mentoru projektā 6 mēnešus 12 jaunas sievietes no dažādām profesionālām jomām apgūst līderības prasmes mentoru vadībā un apgūstot zināšanas lekciju un nodarbību veidā. “Sievietēm Latvijā un citviet Eiropā jāizmanto savs potenciāls, lai vadītu organizācijas un procesus. Mūsu programma piedāvā iespēju uzlabot prasmes, iegūt atbalsta tīklu un veidot ticību sev”, pastāstīja projekta vadītāja Latvijas sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbība tīkla valdes locekle.

Projekta mentoru vidū ir Inna Šteinbuka, EK pārstāvniecības Latvijā vadītāja, Vaira Vīķe-Freiberga, bijusī Latvijas prezidente, Tatjana Koķe, bijusī izglītības ministre, Kārina Pētersone, “Latvijas institūta” vadītāja, Inese Andersone, eksporta atbalsta uzņēmuma “Gateway Baltic” dibinātāja, Inese Apse-Apsīte, mārketinga uzņēmuma “Matka” dibinātāja, Aija Poča, Latvijas Dzelceļa projektu vadītāja un bijusī politiķe, Ulla Zumente-Steele, mediācijas eksperte, Iveta Ķelle, NVO 'Paparedes zieds” vadītāja, Nellija Kleinberga, Skrundas pašvaldības vadītāja, Anita Gaile, “Citadeles' bankas personāldaļas vadītāja.

Projektu atbalsta Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā. Projeks turpināsies līdz 2013.gada martam.

 

Sīkāka informācija :
Edīte Kalniņa,
Latvijas sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbība tīkla valdes locekle,
tel. 26468079,
e-pasts: sieviesu.akademija@gmail.com

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties