#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Ar Eiropas fondu atbalstu Salacgrīvā iekārtota trenažieru zāle
, 2010. gada, 15.jūlijs, 2010

Jūnijā Salacgrīvas kultūras namā bijušās kafejnīcas telpās tika atklāta jauna trenažieru zāle, kuru ar Eiropas fondu atbalstu programmā "Leader" izveidojusi biedrība "Sports Salacgrīvas novadam", informēja Salacgrīvas novada domē.

"Doma par jaunu trenažieru zāli Salacgrīvā mums jau bija sen, pietrūka tikai naudas," stāsta viens no biedrības "Sports Salacgrīvas novadam" pārstāvjiem Mārcis Kalniņš. "Uzņēmējdarbības atbalsta centra vadītāja Dzintra Eizenberga pierunāja rakstīt projektu un startēt Eiropas Savienības naudas piesaistei "Leader" programmā. Laika līdz projekta iesniegšanai bija ļoti maz - nedēļa, bet mēs paspējām. Mums izdevās nodibināt biedrību, uzrakstīt projektu un iesniegt."

Šis ir pirmais no septiņiem "Leader" programmā atbalstītajiem projektiem, trenažieru zāles atklāšanā klātesošos informēja biedrības "Jūrkante" koordinatore Dzintra Eizenberga.

Projektu konkursā trenažieru zāles atvēršanai piešķirti 12 459 lati. Par šiem līdzekļiem iegādāti 10 trenažieri, steperis, ritenis, divi hanteļu statīvi, viens ar hantelēm pa pāriem no viena līdz 10 kilogramiem, otrs no 12 līdz 36 kilogramiem.

Zāles remontu un citus labiekārtošanas darbus biedrības pārstāvji veikuši par saviem līdzekļiem. Trenažieru zāle būs atvērta katru dienu, izņemot svētdienas, un tajā strādās arī treneris, kas palīdzēs izstrādāt treniņu programmu un parādīs, kā rīkoties ar trenažieriem, kurus iedzīvotāji varēs izmantot par maksu.

Kā zāles atklāšanā pauda novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs (LPP/LC), šī ir pirmā tik labi aprīkotā trenažieru zāle, kas atvērta bijušā Limbažu rajona teritorijā.

Avots: LETA, 14.07.2010

Foto: www.edruva.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties