#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Ar Eiropas Savienības fondu līdzekļiem Valmierā uzlabos autoostas teritoriju
, 2010. gada, 28.jūlijs, 2010

Valmierā uzsākta projekta „Stacijas ielas, Cēsu ielas (posmā no Gaujas tilta līdz Stacijas ielai) un Mazās Stacijas ielas rekonstrukcija” īstenošana. Rekonstrukcijas darbu laikā tiks pārbūvēta arī Valmieras autoostas teritorija. Autoostas ēka rekonstruēta netiks.

 Ielas pārbūve jau sākusies divos posmos. Brauktuves rekonstrukcija norisinās Stacijas ielas posmā no Nākotnes līdz Meža ielai un dzelzceļa stacijas laukumā. Pēc autoostas pārcelšanas no Stacijas ielas 1 uz pilsētas centra stāvlaukumu K.Baumaņa ielā 6A darbi sāksies arī  trešajā posmā un ilgs vairākus mēnešus.

Projekts „Stacijas ielas, Cēsu ielas (posmā no Gaujas tilta līdz Stacijas ielai) un Mazās Stacijas ielas rekonstrukcija” tiks īstenots līdz 2011.gada beigām. Visā rekonstrukcijas darbu zonā tiks mainīts brauktuves segums, pārbūvētas apakšzemes komunikācijas, izbūvēti gājēju un velosipēdistu celiņi, kā arī pārbūvēts ielu apgaismojums. Eksperimentālā kārtā šajā ielas posmā tiks ierīkots LED apgaismojums, kas ļaus ietaupīt finanšu līdzekļus, to ekspluatējot. Būtiskākās izmaiņas skars autoostas daļu, jo tiks mainīts līdzšinējais satiksmes kustības profils. Mainīsies visu krustojumu rādiusi, kā arī tiks paplašināts stāvlaukums pie Vidzemes Augstskolas.
 
Rekonstrukcijas tehnisko projektu izstrādājusi SIA "Projekts 3", savukārt projektu īstenos ceļu būves firma SIA „Binders”. Projekts tiek finansēts no Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļiem. 
 
Avots: Inese Kazuša, www.valmiera.lv 
Foto: www.valmiera.lv 
 
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties