#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Ārējo tirgu apgūšanai un ārējam mārketingam nākamgad no ERAF tiks novirzīti 4,2 miljoni latu
, 2010. gada, 21.septembris, 2010

Apakšaktivitātei "Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings" nākamgad no Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) tiks novirzīti 4,2 miljoni latu, tā šodien Ekonomikas ministrijas izstrādātos noteikumus akceptēja valdība.

Lai nodrošinātu finansējumu apakšaktivitātei 2011.gadā, izsludinot secīgas projektu iesniegumu atlases kārtas līdz 2011.gada beigām, tai ir nepieciešams papildu finansējums, kas tiks gūts no aktivitātē "Atbalsts ieguldījumiem mikro, maziem un vidējiem komersantiem īpaši atbalstāmajās teritorijās" neizmantotās summas.

Tāpat valdība akceptēja noteikumu projektu, kas paredz, ka no apakšaktivitātēs "Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings" ir izslēgts apakašaktivitātē "Ārējo tirgu apgūšana - nozaru starptautiskās konkurētspējas stiprināšana” paredzētais atbalsts nacionālajiem stendiem starptautiskajās izstādēs un atbalsts komersantiem dalībai Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras organizētās tirdzniecības misijās un tiešajās vizītēs ārvalstīs.

Savukārt, lai veicinātu pašvaldību un ostu pārvalžu dalību starptautiskajās izstādēs un konferencēs (semināros) ārvalstīs, apakšaktivitātē "Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings" papildināts finansējuma saņēmēju loks, iekļaujot pašvaldības un ostu pārvaldes. Pašvaldība var saņemt finansējumu dalībai starptautiskajās izstādēs un konferencēs (semināros) ārvalstīs, ja dalība pasākumā veicina Latvijas kā tūrisma galamērķi starptautisko konkurētspēju.

LETA/ Nozare

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties