#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Atklās Igaunijas-Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmu
, 2010. gada, 12.jūlijs, 2010

Trešdien, 14.jūlijā, notiks Igaunijas-Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2007.-2013.gadam atklāšanas konference, kurā piedalīsies arī Igaunijas iekšlietu ministrs Sīms Kīslers un Krievijas Reģionālās ministrijas pārstāvis, informēja sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Dravniece.

Konferencē aicināti piedalīties iespējamie projektu iesniedzēji - pārstāvji no pašvaldībām, valsts un nevalstiskajām organizācijām, izglītības un kultūras darbinieki, kā arī uzņēmēji no Latvijas, Igaunijas un Krievijas.

Igaunijas-Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programma tiek īstenota Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta ietvaros. Igaunijas, Latvijas un Krievijas reģioni varēs turpināt sadarbību, kas aizsākās 90.gadu sākuma "PHARE" pārrobežu sadarbības programmu ietvaros.

Kopējais programmas finansējums ir 47 miljoni eiro (33 miljoni latu), papildus tam programmas partnervalstis plāno piešķirt savu līdzfinansējumu projektu īstenošanai.

Ziņu aģentūra LETA/ Nozare

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties