#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Attīsta alternatīvās aprūpes pakalpojumus pašvaldībās
, 2010. gada, 19.jūnijs, 2010

Šodien tiks noslēgti astoņi līgumi ar pašvaldību vadītājiem par alternatīvās aprūpes pakalpojumu pieejamības pašvaldībās uzlabošanu un nodrošināšanu.

Līgumu slēgšana notiks plkst.10 Vecpiebalgas novada Taurenē, alternatīvās dienas aprūpes centrā "Rudiņi", piedaloties reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrei Dagnijai Staķei un Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) direktoram Mārim Krastiņam, aģentūru LETA informēja VRAA Starptautisko projektu un komunikācijas nodaļas vadītāja Līga Baltiņa.

Projekts paredz izveidot, rekonstruēt un aprīkot bērnu brīvā laika pavadīšanas centrus, dienas aprūpes centrus bērniem, personām ar kustību traucējumiem un pensijas vecuma personām.

Projekti tiks īstenoti Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) aktivitātē "Atbalsts alternatīvās aprūpes pakalpojumu pieejamības attīstībai". Ņemot vērā pirmās atlases kārtā neiztērēto plānošanas reģionam pieejamo kvotu, tiesības iesniegt projekta iesniegumus otrās atlases kārtā bija tikai Zemgales un Rīgas plānošanas reģionā esošajām pašvaldībām vai pašvaldības iestādēm, biedrībām vai nodibinājumiem, kas projekta ietvaros paredzētās darbības plāno īstenot ārpus nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centriem.

Apstiprināto astoņu projektu kopējās attiecināmās izmaksas ir 555 598 lati, tajā skaitā piešķirtā ERAF līdzfinansējuma summa ir 471 464 lati.

Ziņu aģentūra LETA/ Nozare

Foto: europa.eu

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties