#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Augusta otrajā pusē notiks konference par Latviju Eiropas Savienībā
, 2010. gada, 06.augusts, 2010

Augusta otrajā pusē domubiedru grupa "Kopa" rīkos konferenci "Eiropas Savienības un Latvijas Republikas politisko kultūru krustceles - jauniešu balss politikā XXI gs.", informēja pasākuma rīkotāji.

Konference 20 augustā plkst.11 norisināsies Eiropas Savienības mājā. Domubiedru grupa "Kopa", sākot no šī gada pavasara, rīko seminārus un konferences par sabiedrības gribas motivēto politisko kultūru Latvijā kā Eiropas Savienības dalībvalstī. Pirmā konference "Latvijas nākotne. Mūsu atbildība un līdzdalība." norisinājās Rīgas Tehniskajā universitātē 20.februārī.

Iecerētās konferences mērķis ir sekmēt jauniešu politisko līdzdalību mūsu nelielās valsts, kā arī visas Eiropas Savienības politiskajās norisēs. Tās mērķis ir pierādīt, ka politisko viedokļu konfrontēšana nav tas paņēmiens, ar kura palīdzību var panākt saskaņotu tautas līdzdalību savas valsts likteņa noteikšanā.

Ziņu aģentūra LETA/ Nozare

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties