#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Briseles latvieši ielīgos Jāņu dienu 19.jūnijā
, 2010. gada, 18.jūnijs, 2010

Šogad briselieši Jāņu svētkus ielīgos, svinot Briseles latviešu teātra piecu gadu jubileju un kopā ar Briseles latviešu dejotājiem, kori un kapelu vienosies kopīgā un aizraujošā zāļu vakara stāstā par mīlestību "Papardes ziedu meklējot..."

Kopš savas pastāvēšanas Briseles latviešu teātris ir iestudējis trīs izrādes: R.Blaumaņa "Skroderdienas Silmačos" un "Īsa pamācība mīlēšanā", kā arī H.Paukša "Čir, čir". Aktieru sastāvā ir gan Latvijas pārstāvniecību Briselē darbinieki, gan ES institūcijās strādājošie un Beļģijā dzīvojošie latvieši.

Šogad Līgo svētku pasākumus atbalsta Latvijas Republikas pastāvīgās pārstāvniecības Eiropas Savienībā un NATO, kā arī Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle un personīgi Lita Néve.

Pēc izrādes līgošana turpināsies Latviešu biedrības Beļģijā organizētajā Līgo zāļu vakarā Grez-Doiceau ciemā, piedaloties Talsu folkloras kopai, kā arī mūzikas grupām no Igaunijas un Beļģijas.

Latvijas Republikas pastāvīgā pārstāvniecība NATO

Foto: www.ski-box.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties