#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
burziņš: "Kas notiek manā iespēju Eiropā?"
, 2010. gada, 22.marts, 2010

Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai ielūdz uz interaktīvu semināru „Kas notiek manā iespēju Eiropā?”. Interaktīvais pasākums tiek organizēts, lai vērstu interesi par dažādām jauniešu programmām, ko piedāvā Eiropas Savienība. Jauniešiem būs iespēja uzzināt, kas ir programmas Erasmus, Eiropas brīvprātīgais darbs un jauniešu apmaiņa,kā arī par iespēju stažēties Eiropas Parlamentā.

Būs iespēja dzirdēt jauniešu pieredzes stāstus un atmiņas, kā arī aplūkot fotogrāfijas. Pasākumam nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, kā arī dalība pasākumā ir bez maksas.

Pasākuma programmā:

16.00 – Semināra atklāšana
16.10 – Eiropas brīvprātīgais darbs
16.30 – Erasmus
16.50 – Stažēšanās un prakse Eiropas Parlamentā
17.20 – Jauniešu apmaiņas
17.40 – Jauniešu iespējas Klubā "Māja"
17.50 – Semināra noslēgums

Interaktīvais seminārs „Kas notiek manā iespēju Eiropā?” tiek rīkots pasākumu cikla „Kas notiek manā Eiropā?” ietvaros. Šī pasākuma cikla ietvaros Klubs „Māja” vēršas pie jauniešiem, lai parādītu un pastāstītu par jaunākajām aktualitātēm un iespējām Eiropā. Pasākumu cikls ir sadalīts divās daļās - interaktīvi semināri un Eiropas filmu vakari.

Kontaktpersona:
Rita Bringa
Projekta koordinatore
E-pasts: rita.bringa@klubsmaja.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Informāciju sagatavoja:
Baiba Feldhūne
Sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: baiba.feldhune@klubsmaja.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties