#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Būs izstāde "Rēzeknes uzņēmējs 2010"
, 2010. gada, 03.septembris, 2010

10. un 11. septembrī notiks pilsētai jau tradicionālā uzņēmējsabiedrību izstāde. Tās organizēšanu šogad pirmoreiz ir uzņēmusies Rēzeknes Uzņēmēju biedrība.

10. un 11. septembrī notiks pilsētai jau tradicionālā uzņēmējsabiedrību izstāde. Tās organizēšanu šogad pirmoreiz ir uzņēmusies Rēzeknes Uzņēmēju biedrība.

“Tādējādi biedrības uzņēmēji vēlas apliecināt, ka, neraugoties uz krīzes apstākļiem, bizness reģionā attīstās un arvien meklē jaunas idejas turpmākai ekonomiskai izaugsmei. Patlaban dalībai izstādē pieteikušies vairāk nekā 20 eksponenti, kā arī daudzi Latgales novada amatnieki.

Latgales amatnieku radošajām darbnīcām izstādē paredzēta īpaša loma un vieta, lai popularizētu amatu prasmes, pašnodarbinātības un mikrobiznesa ideju attīstību. Izstādē piedalīsies keramiķi, audēji, pinēji, metālkalēji un citi amatu meistari ne tikai no Rēzeknes un novada, bet arī no Balviem, Daugavpils, Ludzas, Preiļiem, Līvāniem, Krāslavas un Kārsavas. Amatnieku darinājumus apmeklētāji varēs iegādāties, negaidot tradicionālos rudens gadatirgus.

Radošā darbnīca izstādes apmeklētājiem tiks organizēta uzņēmuma “Alba” stendā, par dažādu produktu degustāciju rūpēsies tādi uzņēmumi kā “Dona”, “Balvu maiznieks”, “Ēdināšanas serviss” un citi. Izstādē būs pieejama informācija par Rēzeknē ražotajām rūpniecības precēm “Nook Ltd”, “Baltiks East” u.c. eksponentu stendos. Par sevi vēstīs arī bankas un apdrošināšanas sabiedrības. Izstādi aicināti apmeklēt arī studētgribētāji, jo piedalīsies vairākas augstākās izglītības iestādes, piemēram, Rēzeknes Augstskola, RSEBAA un citas,” stāsta biedrības valdes locekle Skaidrīte Baltace.

Vienlaikus šajā dienā tiks parakstīta vienošanās par sadarbību un trīspusējās konsultatīvās padomes izveidi, kurā darbosies pilsētas un novada pašvaldību, arodbiedrību un darba devēju izvirzītie pārstāvji. Uzņēmēji, mediju pārstāvji un citi interesenti aicināti arī uz diskusiju par sociālā dialoga attīstību un uzņēmējiem aktuāliem ekonomiskās attīstības jautājumiem, kas notiks pilsētas domes zālē 10. septembrī 15.30.

Uzņēmējsabiedrību izstāde notiks Rēzeknes 2. vidusskolas sporta kompleksā 10. septem-brī no 10.00 līdz 17.00 un 11. septembrī no 9.00 līdz 15.00. Ieeja izstādē būs bez maksas.

Uzņēmēji un amatnieki aicināti pieteikties dalībai uzņēmējsabiedrību izstādē, zvanot Rēzeknes Uzņēmēju biedrībai pa tālruni  20221185  20221185 vai arī rakstot e-pastu biedriba@e-apollo.lv.

Aleksis LAIZĀNS

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties