#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Daugavpilī sveiks Latgales desmit lielākos eksportētājus
, 2010. gada, 06.septembris, 2010

Trešdien, 8.septembrī, plkst.12 Daugavpils domē tiks sveikti pagājušā gada desmit lielākie Latgales eksportējošie uzņēmumi, aģentūru LETA informēja vietējā pašvaldībā.

Intrigas saglabāšanai apbalvojamo uzņēmumu saraksts pagaidām netiek izpausts. Ierasties uz uzņēmēju sveikšanu paredzējis ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL), pasākumā piedalīsies arī Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis (LPP/LC).

Pēc Latgales lielāko eksportējošo uzņēmumu nosaukšanas ar uzņēmumu pārstāvjiem plānots pārrunāt faktorus, kas sekmējuši eksporta attīstību, kā arī šķēršļus, kuru risināšanā valstij būtu vairāk jāiesaistās.

Ar Latgales lielāko eksportētāj uzņēmumu sveikšanu noslēgsies Ekonomikas ministrijas aizsāktais cikls, kurā valdības un Saeimas pārstāvji klātienē izteikuši atzinību uzņēmumiem reģionos - Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē, Latgalē, Rīgas reģionā un Rīgā - par to ieguldījumu un sasniegumiem eksporta veicināšanā valstī.

LETA/ NOZARE.LV

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties