#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Diskusija par pilsonisko izglītību Latvijā un Eiropas Savienībā
ES māja 
, 2012. gada, 12.septembris, 2012

Aicinām 2012.gada 25.septembrī no plkst.11.00 līdz 15.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, piedalīties diskusijā par pilsonisko izglītību Latvijā un Eiropas Savienībā.

Diskusijas mērķis, gatavojoties 2013. – Eiropas pilsoņu gadam, ir apkopot dažādu nozaru ekspertu viedokļus par pilsonisko izglītību Latvijā, analizēt pilsoniskās izglītības pētījumu rezultātus un dalīties ar labās prakses piemēriem, apkopojot bērnu un jauniešu īstenotās iniciatīvas.

Diskusijas pirmajā daļā ar ziņojumu par globālo pilsoniskumu attīstības izglītībā uzstāsies Izglītības attīstības centra direktore Iveta Vērse, pētījumos apkopotajos priekšstatos par labu pilsoni dalīsies Tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS projektu direktore Ieva Strode.

Latvijas Politologu biedrības izpilddirektore Antra Mazūra informēs par pilsonisko izglītību pedagogu tālākizglītības saturā, savukārt Aija Tūna, Sorosa fonda – Latvija pārstāve, stāstīs par pilsoniskās izglītības pēctecības nodrošināšanu pirmsskolas, sākumskolas un pamatskolas posmos.

Diskusijas otrajā daļā skolu, pašvaldību un citu organizāciju pārstāvji dalīsies pieredzē par īstenotajām bērnu un jauniešu pilsoniskās izglītības iniciatīvām.

Noslēgumā – izglītības, kultūras un citu nozaru ekspertu viedokļu apkopojums par pilsonisko izglītību Latvijā.

Diskusiju vadīs Vilis Brūveris.

Pasākums sadarbībā ar LR Izglītības un zinātnes ministriju un Valsts izglītības satura centru tiek organizēts Eiropas Savienības mājas tematiskā Izglītības, zinātnes un inovāciju mēneša ietvaros.

Aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv. Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties