#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Diskutēs par "Digitālo programmu Eiropai"
, 2010. gada, 01.jūlijs, 2010

Pirmdien, 5.jūlijā, Eiropas Savienības mājas konferenču zālē (Aspazijas bulvārī 28, 2.stāvā) notiks apaļā galda diskusija "Digitālā programma Eiropai", kuras laikā Eiropas Komisijas Informācijas sabiedrības un plašsaziņas līdzekļu ģenerāldirektorāta direktors elektronisko sakaru politikas jautājumos Bernds Langeheine iepazīstinās ar nesen pieņemto "Digitālo programmu Eiropai".

19.maijā pieņemtā programma aptver tādas darbības jomas kā digitālais vienotais tirgus, interneta lietotāju drošība, piekļuve internetam, ieguldījumi pētniecībā un digitālo prasmju attīstīšana. Tās mērķis ir sniegt būtisku ieguldījumu ES ekonomikas izaugsmē un panākt, ka digitālā laikmeta priekšrocības tiek izmantotas visos sabiedrības slāņos. Digitālā programma, piemēram, stimulēs mūzikas lejupielādes uzņēmējdarbību, vienkāršojot autortiesību pārvaldību, un pastiprinās cīņu pret kibernoziegumiem.

Diskusijas mērķis ir apmainīties viedokļiem un veicināt "Digitālās programmas Eiropai" ieviešanu Latvijā. Tajā piedalīties aicināti nozaru asociāciju, uzņēmēju organizāciju un citu nevalstisko organizāciju pārstāvji, kā arī valsts pārvaldes amatpersonas un eksperti.

Diskusija notiks no pulksten 10:00 līdz 12:30, tās darba valodas būs latviešu un angļu (tiks nodrošināts sinhronais tulkojums). Tiešraidē diskusijai varēs sekot .

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties