#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Diskutēs, vai krīzes laikā vērts sākt uzņēmējdarbību
, 2009. gada, 14.decembris

Trešdien, 16. decembrī, Banku augstskolas Biznesa un finanšu pētniecības centrs un Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā rīko diskusiju "Uzņēmējdarbības uzsākšana kā risinājums Latvijas pašreizējā sociālajā situācijā".

Diskusijas mērķis ir iesaistīto pušu – atbildīgo valsts institūciju, pašvaldību, sociālo partneru, nevalstisko organizāciju, akadēmisko un pētniecības institūciju, uzņēmumu un banku vadošo darbinieku un ekspertu dialogā novērtēt uzņēmējdarbības uzsākšanu (tostarp, uzņēmējdarbības uzsākšanas nosacījumus un atbalsta kvalitāti) kā sociālās politikas instrumentu Latvijas pašreizējā sociāli ekonomiskajā situācijā.

Diskusijā gūtie secinājumi tiks apkopoti politikas rekomendāciju veidā. Tās tiks iesniegtas Latvijas valsts pārvaldes institūcijām, finanšu institūcijām, NVO, kas pārstāv finanšu institūciju un uzņēmēju intereses un Eiropas Komisijai, kā arī citām ieinteresētajām institūcijām. Pēc diskusijas sarunas turpināsies neformālā gaisotnē.

Diskusija notiks trešdien, pl. 16.00 Eiropas Savienības mājā (Aspazijas bulvārī 28). Žurnālistus lūdzam apstiprināt savu dalību diskusijā, rakstot uz e-pasta adresi inna.vertlina@businessresearch.lv vai zvanot pa tālruni 67873094, vai Andrai Mangalei pa mob. tālruni 29655775.

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

Foto: FreeRangeStock arhīvs

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties