#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
"Dzintars" cer iekarot ASV ar dārgo un ekskluzīvo kosmētiku
, 2010. gada, 01.septembris, 2010

Kosmētikas ražotājs AS "Dzintars" nākotnē ASV tirgu varētu mēģināt iekarot ar dārgo un ekskluzīvo kosmētiku, intervijā biznesa portālam "Nozare.lv" sacīja "Dzintara" farmaceits un eksporta projektu vadītājs Mihails Gerčikovs.

Jau ziņots, ka "Dzintars" šā gada sākumā uzsāka pārrunas par saražotās produkcijas izplatīšanu ASV lielajos veikalu tīklos. Bet, kā norāda Gerčikovs, sadarbībā ar Amerikas potenciālo partneri uzņēmums izpētīja tirgus iespējas, tomēr "Dzintars" atdūrās pret problēmu, ka uzņēmums nebija gatavs šā mērķa īstenošanai novirzīt līdzekļus mārketinga aktivitātēm.

"Protams, "Dzintars" varētu samierināties ar produkcijas pārdošanu tikai Amerikā dzīvojošiem krievvalodīgajiem cilvēkiem, tomēr uzņēmums plāno iekarot plašāku mērķauditoriju, bet nevēlas ieguldīt lielu naudu mārketingā. Amerikas iekarošanas plāns nav atstāts novārtā, tikai tas neattīstās tik ātri, lai runātu par kaut kādiem rezultātiem un virzību. Iespējams, reālāk uz Amerikas tirgu varēsim skatīties, pateicoties nesen izdotajiem jaunajiem "Dzintara" produktiem dārgākas un ekskluzīvākas kosmētikas jomā," uzsvēra Gerčikovs.

Kā ziņots, kosmētikas ražotājs AS "Dzintars" veic pārrunas par saražotās produkcijas izplatīšanu ASV lielajos veikalu tīklos, intervijā laikrakstam "Telegraf" sacīja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Iļja Gerčikovs.

"Mums ASV ir ļoti interesanta, savukārt turienes tirgotājiem ļoti interesanta šķiet mūsu ražotā ekokosmētika," norādīja Gerčikovs.

Patlaban uzņēmums veic pārrunas ar veikalu tīkliem, kuros ir vismaz 2000 veikalu, sacīja Gerčikovs, norādot, ka tieši šāds veikalu tīkla izmērs ļautu efektīvi plānot loģistiku un risināt citus tehniskus jautājumus.

"Mūsu stiprā puse ir plašais produkcijas klāsts," uzsvēra Gerčikovs.

AS "Dzintars" vēsture aizsākusies 19.gadsimta vidū, kad būtībā tika likti pamati parfimērijas un kosmētikas rūpniecības nozarei Latvijā. 1849.gadā Rīgā tika dibināta Heinriha Ādolfa Brigera ziepju un parfimērijas fabrika, kas ražoja ziepes, sveces.

1991.gada 19.oktobrī notika AS "Dzintars" dibināšanas sapulce.

Uzņēmuma lielākie akcionāri ir Iļja Gerčikovs - 69,2% akciju, kā arī Dānijas iedzīvotājs Janeks Vaclavs Kozeluhs - 9,3%.

Visu interviju ar AS "Dzintars" Gerčikovu un finansisti Dagniju Dombrovsku var lasīt biznesa portāla "Nozare.lv" sadaļā "Viedokļi, intervijas".

LETA/NOZARE 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties