#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Eirologs atkal aicina jauniešus uz pieņemšanu ES mājā
, 2010. gada, 21.septembris, 2010

24. septembrī Eiropas Savienības mājā notiks "Pieņemšana pie eirologa"– lekcijas un diskusijas par ES tēmām.

Ik rudeni Eiropas Savienības mājas institūcijas – Eiropas Parlamenta informācijas birojs un Eiropas Komisijas pārstāvniecība – tradicionāli rīko atvērto durvju dienu. Arī šogad tā notiks pie Eiropas lietu zinātāja un dialoga uzturētāja – Eirologa. Pieņemšanā gan no rīta (no 11:00), gan pēcpusdienā (no 13:30) interesenti ir aicināti iepazīties ar ES māju un tās piedāvātajām iespējām. Pie Eirologa jau pieteikušies vidusskolēni no Balviem, Indras, Strenčiem un Rīgas.

Eirologa lomā būs EPIB un EKP darbinieki, kā arī izglītības speciālisti. Ar izglītību Latvijā un ārzemēs iepazīstinās Inta Asare, Valsts izglītības attīstības aģentūras Komunikācijas un programmu publicitātes nodaļas vecākā informācijas speciāliste, Daina Grimze, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Komunikācijas daļas vadītāja un Nadežda Smirnova, Holandes izglītības atbalsta centra projektu vadītāja.

No plkst. 12:00 līdz 13:15 apmeklētāji varēs iesaistīties valodu darbnīcās, iepazīstot latviešu, franču, spāņu, vācu, nīderlandiešu valodas.
No plkst. 15.00 līdz 17.30 klubs „Māja” organizē diskusiju „Nākotnes pēcpusdiena” ar Eiropas Parlamenta deputāta Ivara Godmaņa dalību. Futuroloģijas seansā tiks pielietota metode, kuras pamatā ir „nākotnes atcerēšanās” – domās nonākot 2020.gadā un izklāstot ideālo vīziju par sasniegto un apskatīti soļi, kādi bija nepieciešami rezultāta sasniegšanai.

No plkst. 13.30 lekcijas un diskusiju varēs vērot arī interneta tiešraidē ES diskusiju vietnē .

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā
Eiropas Parlamenta Informācijas birojs
Foto: europa.eu

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties