#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
"Eiropas Parlaments ierullē Jūsu novadā!"
, 2009. gada, 04.novembris, 2009

Savu ceļojumu pa Latvijas divdesmit trīs pilsētām uzsāk īpaša ceļojošā izstāde "Eiropas Parlaments ierullē Jūsu novadā!". Izstādē ikviens pilsētas iedzīvotājs varēs virtuāli iepazīt Parlamenta darbu.

Varēs arī uzzināt, ar kādiem konkrētiem jautājumiem strādā šogad ievēlētie Latvijas deputāti. Alūksne ir pirmā pilsēta, kurā izstāde būs apskatāma.

Ceļojošā izstāde "Eiropas Parlaments ierullē Jūsu novadā!" izvietota speciāli aprīkotā vairāk nekā 10 metrus garā treilerī, kas šogad apmeklēs divdesmit trīs pilsētas. Izstāde viesosies vidusskolās un vairākas stundas būs atvērta katram interesentam. Projektu "Eiropas Parlaments ierullē!" koordinē Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā (EPIB), un tā mērķis ir sniegt gan vizuālu materiālu, gan audio ierakstu veidā informāciju par EP darbu un šogad ievēlētajiem Latvijas deputātiem, gaidāmo Lisabonas līgumu un tā sniegtajām iespējām iedzīvotājiem. Izstādē būs iespēja arī nofotografēties ar Eiropas slavenību – Parlamenta priekšsēdētāja Ježija Buzeka speciāli veidotu tēlu pilnā augumā.Rīt izstāde viesosies Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā un Alūksnes vidusskolā, savukārt piektdien - Gulbenes vidusskolā un Gulbenes 2. vidusskolā, informējot jauniešus par Parlamenta darbu, projektu un prakses iespējām un studiju programmām Erasmus.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties