#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Eiropas Rīcības dienas akcijās iesaistīsies gan Rīga, gan reģioni
, 2010. gada, 20.augusts, 2010

Eiropas Arodbiedrību konfederācijas pasludinātajā Eiropas Rīcības dienā, 29.septembrī, iesaistīties arī Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) ar dažādām aktivitātēm gan Rīgā, gan reģionos, informēja LBAS priekšsēdētājs Pēteris Krīgers.

Viņš sacīja, ka nevēloties atklāt, kādā veidā akcija notiks Latvijā, lai "būtu interesanti", tāpēc arī patlaban LBAS ir nolēmusi nevis stāstīt, bet gan "mazāk runāt, vairāk darīt". Pasākumā organizācija aicinās piedalīties arī dažādas nevalstiskās organizācijas - pensionāru, studentu un citu sabiedrības grupu. Tai pat laikā Krīgers uzsvēra, ka masu nekārtības protesta akcijas dalībnieki nerīkos, jo ne jau tas ir mērķis. Mērķis ir paust savu attieksmi, kā arī atkārtoti informēt par savām prasībām pirms gaidāmajām vēlēšanām.

Par akciju laikiem un norises vietām informācija tikšot sniegta vēlāk. Papildus tam arī Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība plāno mediķu akciju. Par tās veidu un norises vietu arodbiedrība lemšot sēdē, kura notiks 14.septembrī. Latvijas Apvienoto biedru arodbiedrība (LABA) šajā dienā arī rīkos akciju, uz laiku apstādinot privāto un sabiedrisko transportu ar ieslēgtiem gaismas un skaņas signāliem.

Ziņu aģentūra LETA/ Nozare

Foto: europa.eu

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties