#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Eiropas Savienības mājā varēs skatīt "Lidojumu" akmenī
, 2010. gada, 02.augusts, 2010

Trešdien, 4.augustā, plkst. 17:30 Eiropas Savienības mājā tiks atklāta portugāļu tēlnieces Marijas Leālas da Koštas (Maria Leal da Costa) izstāde "Lidojums".

Izstāde, kurā būs aplūkojami vairāk nekā divdesmit darbi akmenī un metālā, ES mājas Mākslas istabā (Aspazijas bulvārī 28, 1.stāvā) būs apskatāma līdz 26.augustam. 4.augustā pulksten 17:30 to atklās Portugāles ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Žuau Luišs Niza Piņeiru (João Luís Niza Pinheiro).
M.L. da Košta (1964.) ir beigusi Lisabonas Mākslas akadēmiju, pilnveidojusi savas prasmes dažādu tēlnieku darbnīcās un gājusi savu ceļu, eksperimentējot un atklājot akmens, bronzas un dzelzs plastiku un pakļaujot šos materiālus glezniecības principiem. "Lidojumā" apskatāmos darbus vieno tematika, izvēlētais materiāls un krāsa, taču to raisītās izjūtas ir ļoti atšķirīgas. M.L.da Koštas darbi visā pasaulē bijuši apskatāmi vairāk nekā 40 personālizstādēs.
Izstāde ES mājā notiek ar Portugāles Vēstniecības un Kamoinša Portugāļu Valodas un Kultūras institūta (Instituto Camoes) atbalstu.
Vairāk informācijas pie Jutas Preisas, Portugāles vēstnieka asistentes kultūras jautājumos, tālrunis 67821925.

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties