#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Eiropu meklēs 20 komandas no visas Latvijas
, 2010. gada, 23.aprīlis, 2010

Šonedēļ noslēdzās pieteikšanās interneta portāla izsludinātajam video konkursam „Meklējam Eiropu tepat”, kas tiek rīkots Eiropas nedēļas ietvaros, un atsaucība bijusi ievērojama – savu dalību konkursam pieteikušas 20 komandas no visas Latvijas. Jau 3.maijā tiks atklāts lasītāju balsojums, kurš arī noteiks konkursa uzvarētāju.

Maijā apritēs seši gadi, kopš Latvija ir viena no Eiropas Savienības dalībvalstīm. Šajā laikā ikviens Latvijas iedzīvotājs ir iepazinis Eiropu tuvāk – Latvijas lauksaimnieki un uzņēmēji saņem Eiropas Savienības atbalstu no ES fondiem, jauniešiem pavērušās plašas iespējas studēt un saņemt stipendijas ārpus Latvijas robežām, ikviens no mums brīvi var pārvietoties Eiropas Savienībā, veltot vairākas stundas robežu šķērsošanai un vēl, un vēl, un vēl. Pieredze par to, ko nozīmē Latvijai būt Eiropas Savienībā, ir ikvienam no mums, un galvenais - ikvienam no mums tā ir bijusi atšķirīga un unikāla. Konkursa mērķis ir veicināt radoši un, iespējams, nedaudz citādi kā ierasts parādīt, kā Eiropa ienākusi Latvijā (piemēram, tīrāka vide, kvalitatīvāka un drošāka iepirkšanās, labāki ceļi un lielāka satiksmes drošība u.c.).

Konkursa uzvarētāju noteikts portāla lasītāji, laika posmā no 2010.gada 3.maija līdz 2010.gada 7.maija pulksten 17:00 portālā balsojot par katras komandas vērtēšanai nodoto video materiālu. Uzvarētājs tiks paziņots un apbalvots 2010.gada 9.maijā Eiropas Savienības Dārza svētku pasākuma ietvaros.

Konkursa uzvarētāji kā balvas saņems apmācības „Drošas braukšanas poligonā” vai braucienu ar kartingiem Sporta kompleksā 333, dāvanu kartes „Aerodium” vertikālajos vēja tuneļos, iespēju izbaudīt aktīvo atpūtu piedzīvojumu parkā „Mežakaķis”, savukārt, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā piešķirs simpātiju balvu – velosipēdu, kā arī paredzētasEiropas Parlamenta Informācijas biroja pārsteiguma balvas.

Papildus informāciju par konkursu var saņemt interneta vietnē http://videokonkurss2010.esmaja.lv/, kā arī rakstot uz e-pasta adresi redakcija vai zvanot pa tālruni 67625339.

Foto: www.tradebit.com

 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties