#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
EK atkārtoti piešķir RTU diploma pielikuma Atzinības zīmi
, 2010. gada, 01.jūlijs, 2010

Eiropas Komisija (EK) Rīgas Tehniskajai universitātei (RTU) atkārtoti piešķīrusi diploma pielikuma Atzinības zīmi, tā apliecinot, ka RTU veiksmīgi īsteno iekļaušanos Eiropas vienotajā augstākās izglītības telpā, informēja RTU Starptautisko un sabiedrisko attiecību departamenta vadītājas vietniece Jolanta Jurēvica.

Diploma pielikuma Atzinības zīme ir apliecinājums tam, ka augstākās izglītības iestāde izcilā kvalitātē izpilda diploma pielikumu izsniegšanas nosacījumus saskaņā ar Eiropas vienotās augstākās izglītības telpas veidošanas procesa jeb Boloņas procesa vadlīnijām. Diploma pielikuma Atzinības zīmi piešķir uz trim gadiem.

Eiropas vienoto diploma pielikumu kopā ar diplomu visi RTU absolventi studiju noslēgumā saņem jau kopš 2004.gada. Diploma pielikumu kvalitāti apliecinošu Atzinības rakstu RTU svinīgā ceremonijā saņems Antverpenē, Beļģijā, šā gada 5.oktobrī.

Diploma pielikums ir dokuments, kas pēc vienotas EK, Eiropas Padomes un Apvienoto Nāciju Izglītības, zinātnes un kultūras organizācijas (UNESCO/CEPES) izstrādātas formas apraksta augstskolas absolvēšanas un ar to saistītās kvalifikācijas raksturlielumus. Diploma pielikuma mērķis nacionālā un starptautiskā mērogā ir atvieglot un uzlabot studiju un profesionālajiem mērķiem nepieciešamo akadēmisko rezultātu izvērtēšanu un atzīšanu, kas savukārt atvieglo un uzlabo absolventu mobilitāti gan valsts iekšienē, gan ārzemēs.

Ziņu aģentūra LETA/ Nozare

Foto: www.rtu.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties