#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
EK pārstāvji iepazīsies ar Saprašanās memoranda izpildi
, 2010. gada, 04.septembris, 2010

No 8. līdz 15. septembrim Rīgā notiks kopīga Eiropas Komisijas (EK) un Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) misija, kuras laikā paredzēts iepazīties ar jaunākajiem Latvijas ekonomikas attīstības rādītājiem un Saprašanās memoranda izpildi.

Vizītes laikā EK Ekonomikas un monetāro lietu ģenerāldirektorāta un SVF pārstāvji tiksies ar ministriju un citu valsts iestāžu speciālistiem. Darba vizītes ietvaros EK un SVF pārstāvji iepazīsies ar jau esošo saistību izpildi, un tās rezultātā netiks parakstītas jaunas vienošanās vai mainītas jau esošās.

Jūlija beigās stājās spēkā Saprašanās memoranda starp Eiropas Savienību un Latviju trešais papildinājums. Tajā minēta virkne pasākumu, kas veicami, lai stiprinātu Latvijas ekonomikas izaugsmes potenciālu un palīdzētu sasniegt Latvijas mēŗki pievienoties eirozonai. Tāpat to izpilde ļaus Latvijai arī turpmāk saņemt atlikušo daļu no 3,1 miljardu EUR lielā starptautiskā aizdevuma. Līdz šim Latvija no ES jau saņēmusi 2,7 miljardus eiro.

Ar papildinātu saprašanās memorandu iespējams iepazīties šeit.

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

Foto: europa.eu

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties