#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES līdzfinansējums kvalitatīvai mājokļu renovācijai
, 2010. gada, 22.septembris, 2010

23.septembrī notiks konference "ES līdzfinansējums kvalitatīvai mājokļu renovācijai".

Š.g. 23.septembrī Ekonomikas ministrija un Rīgas Tehniskā universitāte organizē konferenci "Eiropas Savienības līdzfinansējums kvalitatīvai mājokļu renovācijai". Pasākums notiek informatīvas kampaņas "Dzīvo siltāk" ietvaros. Konferences mērķi ir informēt par Eiropas Reģionāla attīstības fonda programmas "Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi" īstenošanas gaitu Latvijā, veicināt dzīvokļu īpašnieku un uzņēmēju aktīvāku iesaistīšanos daudzdzīvokļu ēku renovācijā un ES atbalsta izmantošanā, kā arī vērst uzmanību uz dažādiem mājokļu renovācijas projektu īstenošanas aspektiem, piemēram, projekta kvalitatīvu sagatavošanu, būvnieka izvēli, labākiem tehniskiem risinājumiem, u.c.

Konferences dalībniekiem būs iespēja piedalīties diskusijās par faktoriem, kas ietekmē daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas renovācijas procesa kvalitāti, uzzināt par finanšu avotiem mājokļu renovācijai, kāpēc nepieciešama apdrošināšana, par mājokļa renovācijas procesa būtību un kvalitātes nosacījumiem. Konferences 2.daļā tiks organizēta kontaktbirža, kurā ikvienam dalībniekam būs iespēja konsultēties ar dažādiem nozares speciālistiem.

Gribam aicināt visus, kam aktuāls ir jautājums par namu siltināšanu un energoefektivitāti rīt, 23.septembrī, sekot līdzi tiešraidei . Ar konferences programmu var iepazīties .

Gribam vērst uzmanību uz to, ka tā nav tikai skatīšanās, bet ir iespēja uzdot savu interesējošo jautājumu un saņemt atbildi (kas nav mazsvarīgi) divos veidos:

1) sūtot jautājumu jau tagad uz e-pastu dzivosiltak@em.gov.lv; 2) laikā no 12.50- 13.30 uzdot jautājumus tiešsaistē komentāru sadaļā, jo tieši tad būs speciāla videokonference skatītājiem, kur uz jautājumiem tur pat tiešsaistē atbildēs: Biruta Gine A/S "Latvenergo" Energoefektivitātes centra vadītāja - kāpēc nepieciešams taupīt enerģiju (gan elektro, gan siltumenerģiju), kā to vislabāk darīt, uzvedība renovētā mājoklī, uc., Juris Grīnvalds, Būvmateriālu ražotāju asociācija, SIA "Sakret" kādus materiālus izvēlēties, kvalitātes standarti, ETAG 004 (standartizētie jeb tipveida fasādes siltināšanas paņēmieni, būs grozījumi Latvijas būvnoteikumos) un Daumants Znatnajs par personīgo pieredzi, DzīB "Tomsona nams 24", aktīvi noris mājokļa renovācija.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties