#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES MĀJĀ atklās Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolas foto izstādi VECAIS UN JAUNAIS
JRRMV 
, 2012. gada, 31.oktobris, 2012

Piektdien, 2. novembrī, plkst. 17.00, ES mājas Mākslas istabā (Aspazijas bulvāris 28, Rīga) notiks Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolas (JRRMV) foto izstādes VECAIS UN JAUNAIS atklāšana. Izstāde būs apskatāma līdz šī gada 30. novembrim.

Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolas (JRRMV) foto izstādē „Vecais un jaunais” būs eksponētas vairākas JRRMV absolventu foto darbu sērijas, kas tapušas laika posmā no 2008. līdz 2012. gadam.

Ņemot vērā to, ka 2012. gads ir pasludināts par Eiropas gadu aktīvai novecošanai un paaudžu solidaritātei, JRRMV izstādes ietvaros to vēlas interpretēt kā jaunā un vecā sinerģiju, pārmantotību, kā arī iespēju skatīt milzīgu lēcienu jauno tehnoloģiju attīstībā, to attiecinot uz mākslas tradīciju un tehniku saglabāšanu un jaunās paaudzes tehnoloģiju izmantošanu foto mākslā. Izstādē būs redzamas fotogrāfijas, kas veidotas ar camera obscura (projicēšanu obskura kamerā atklāj izcilais mākslinieks, inženieris un izgudrotājs Leonardo Da Vinči), kā arī melnbaltais tradicionālais un digitālais foto.

Izstādē pārstāvēto darbu autori - fotomākslinieki šobrīd turpina studijas foto mākslā tādās Eiropas Savienības valstīs kā Igaunija,

Portugāle un Apvienotā Karaliste.

JRRMV tiek sagatavoti speciālisti vizuālās mākslas nozarēs; skolā var apgūt akadēmisko zīmēšanu un gleznošanu, foto mākslu, tēlniecību, datorgrafiku, animāciju, video mākslu, interneta mājas lapu dizainu un citus ar laikmetīgo mākslu saistītus mācību priekšmetus.

Papildus informācija:
Rasa Lāce
JRRMV izglītības metodiķe
Tālr.: 29153515
E-pasts: rasa@jrrmv.lv
www.jrrmv.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties