#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājā informēs par studiju iespējām Lielbritānijā un Dānijā
ES māja 
, 2012. gada, 17.septembris, 2012

27.septembrī no plkst. 15:00 līdz 17:00 ES mājas zināšanu, sarunu un mākslas istabās, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā notiks informatīvs pasākums „Ceļā uz ES augstskolām – Lielbritānijā un Dānijā”.

Kā Eiropas Savienības pilsoņiem Latvijas skolēniem un jebkuram interesentam ir tiesības studēt augstskolā jebkurā ES dalībvalstī ar tādiem pašiem nosacījumiem kā šīs valsts piederīgajiem. Lai pieņemtu lēmumu par piemērotāko studiju galamērķi, aicinām iepazīties ar augstākās izglītības sistēmu Lielbritānijā un Dānijā.

Seminārā Baltic Council for International Education Informācijas centra vadītāja Inga Ziemele stāstīs par augstākās izglītības iespējām Lielbritānijā, informējot par pieteikšanās procesu un finansiālajiem atvieglojumiem studentiem no Latvijas.

Eksaminācijas centra vadītāja Santa Treija iepazīstinās ar iespējām Latvijā kārtot starptautisko IELTS eksāmenu, kura sertifikāts apliecina, ka topošajam studentam ir augstskolas prasībām atbilstošs angļu valodas zināšanu līmenis.

Dānijas Karalistes vēstniecības pārstāvis Stephen Schytt Thomsen pasākumā informēs par studiju iespējām Dānijā (angļu valodā).

No plkst.16:00 dalībnieki klātienē varēs individuāli konsultēties ar semināra ekspertiem.
Pasākumā aicināti piedalīties vecāko klašu skolēni un studenti, kā arī jebkurš interesents.

Aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445. Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Informatīvais pasākums tiek organizēts ES mājas tematiskā Izglītības, zinātnes un inovāciju mēneša ietvaros sadarbībā ar Baltic Council for International Education Informācijas centru Rīgā un Dānijas Karalistes vēstniecību Latvijā.

Papildu informācija:
Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja,
t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties