#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājā notiks pasākums „Sarauj, sports! Un māksla?”
, 2010. gada, 20.marts, 2010

22. martā plkst. 18.00 Eiropas Savienības mājas sarunu istabā Aspazijas bulvārī 28 ciklā „Eiropas gadalaiki: pavasaris” notiks pasākums „Sarauj, sports! Un māksla?”

Kopš janvāra Eiropas Savienības māja ir kļuvusi par Eiropas kultūras un mākslas iepazīšanas vietu. Mākslas tikšanās „Eiropas gadalaiki: pavasaris, vasara, rudens un ziema” vienojošais elements ir dialogs starp tautām un kultūrām divdesmit septiņās Eiropas Savienības dalībvalstīs.

22. martā Eiropas Savienības mājā viesosies fotogrāfi Aivars Liepiņš un Romans Kokšarovs, demonstrējot un komentējot fotogrāfijas no Vankūveras olimpiskajām spēlēm. Pazīstamais sporta žurnālists Gunārs Jākobsons stāstīs par savu bagāto sporta komentētāja pieredzi, kā arī iepazīstinās ar savu topošo grāmatu par Latvijas hokeja vēsturi. Pasākuma vadību uzņēmies sporta žurnālists Uģis Joksts.


Tikšanās laikā būs iespēja izzināt sporta fotogrāfa darba specifiku, vizuālās domāšanas veidu un īpašo pieeju fotogrāfijai, kā arī samērot ideālo foto žurnālistiku ar realitāti. Pasākums atklās sportu kā nācijas pašlepnuma veicinātāju un ideoloģijas rīku, kā reklāmas instrumentu, tūrisma un starpkultūru sakaru veicinātāju, galu galā, visveselīgāko no izklaidēm, uzdodot jautājumu – vai sports ir arī mākslas veids?
Pasākumi Eiropas Savienības mājā interesentiem pieejami bez maksas.


Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā un Eiropas Parlamenta informācijas birojs
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties