#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES un Azerbaidžāna sāk sarunas par sadarbības līgumu
, 2010. gada, 16.jūlijs, 2010

Eiropas Savienība (ES) un Azerbaidžāna piektdien sāka sarunas par sadarbības līguma noslēgšanu, kas varētu uzlabot savstarpējās attiecības.

"Sadarbības līguma sagatavošana un noslēgšana ir vēl viens svarīgs solis ES un Azerbaidžānas attiecībās. Tas veicina mūsu valsts integrāciju Eiropā," preses pārstāvjiem atzina Azerbaidžānas ārlietu ministra vietnieks Mahmuds Mamedgulijevs.

Savukārt ES delegācijas vadītājs Džons Kērs norādīja, ka šis līgums veicinās demokrātiju un ekonomisko labklājību bloka austrumu kaimiņvalstīs. "Eiropa ir stratēģiski ieinteresēta mūsu austrumu kaimiņu stabilitātes un demokrātijas attīstībā," viņš apliecināja.

Ceturtdien sarunas par līguma noslēgšanu sāktas arī ar Gruziju, un, kā paskaidroja bloka augstā ārlietu pārstāve Ketrīna Eštone, tās parasti ilgst vienu līdz četrus gadus. Šādas pārrunas jau norit ar Ukrainu un Moldovu, bet pirmdien tās tiks sāktas arī ar Armēniju.

Ziņu aģentūra LETA/ Nozare

Foto: europa.eu

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties