#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Esmaja.lv redakcija vēl visiem jestrus un priekpilnus Jāņus!
, 2010. gada, 23.jūnijs, 2010

 

10 baušļi papardes zieda meklējumos

(Iesaka Anita Dresmane un Daiga Barinovska, ārstu prakse „Quartus”)

Sveikas meitenes! Tūlīt, tūlīt klāt būs gada īsākā nakts, kad jāpaspēj tik daudz. Jādzied dziesmas, jālec pār ugunskuru un kopā ar kādu jāatrod tas noslēpumainais papardes zieds!
Vēl pirms kas noticis, piedāvājam 10 baušļus, kurus ieteicams ņemt vērā arī tad, ja esi visai skeptiska par tāda papardes zieda esamību.
1.Papardes zieds noteikti zied par spīti lietum, sliktiem laika apstākļiem, knišļiem un citiem mošķiem pat tad, ja līdz šim neesi to atradusi. Tam ir jātic!
2. Kaut kur noteikti ir Tavs cilvēks un Tavs īstais papardes zieds. To agrāk vai vēlāk sapratīsi.
3.Papardes zieds var ziedēt ne tikai mežā, to var atrast arī netradicionālās vietās, iespējams uz akmeņiem.
4. Ja esi papardes zieda meklējumos tradicionālā vietā ( pļavā, mežā, upes krasta), tad pavisam nopietni ir svarīgi, lai kājas būtu siltas. Tas pasargās no aukstuma un nepatīkamām iesnām un citām slimībām.
5. Ja vēl pilnībā neesi gatava atrast papardes ziedu, tad pirms došanās izklaidēs, neaizmirsti par savu kontracepcijas tabletīti.
6.Ja nelieto kontracepcijas tabletīti, tad labi būtu, ja kabatā būtu kāds prezervatīvs. Tas var pasargāt arī no infekcijas riska.
7. Ja papardes zieda meklējumos ir „paslīdējusi kāja”, un Tu neesi īsti pārliecināta par partneri, tad, lai mazinātu iespējamās infekcijas risku, ieteicams pačurāt. Pavisam nopietni!
8. Ja gadījumā noticis kaut kas tāds, par ko neesi droša, tad vēl 48 stundas der „avārijas kontracepcija”.
9. Arī Līgo vakarā un Jāņu dienā ir vērts atcerēties par sava organisma imunitāti un mikrofloru un lietot ne tikai Jāņu sieru, bet arī citus skābpiena produktus, piemēram, kefīru.
10.Ja esi gatava meklēt un atrast papardes ziedu un to atrodi, tad var gadīties, ka nākamgad martā kāds mazs ķipars kļūs par svarīgāko Tavā dzīvē!

Pret savu veselību, arī seksuālo veselību, jāizturas nopietni. Ja gadījumā rodas kādi jautājumi un neskaidrības, tad noteikti ir jāmeklē padoms pie ārsta. Mēs patiešām ticam, ka Līgo nakts maģija ļauj atrast vienam otru, ļauj stiprināt saites, kādas var būt tikai starp diviem cilvēkiem!

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties