#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Fotoizstāde par godu 40."Zemes dienai"
, 2010. gada, 21.aprīlis, 2010

22.aprīlī pulksten16:00 t/c "Galerija Centrs" tiks atklāta četrdesmitajai "Zemes Dienai" veltīta izstāde. Izstādes mērķis ir raisīt sabiedrības interesi par pasaules vides problēmām un to novēršanas iespējām, kā arī veicināt saudzīgu attieksmi pret dabu.

Izstādē "Zemes diena" būs aplūkojami vidusskolēnu foto un eseju konkursa labākie darbi, jaunieši, piedaloties konkursā, tika aicināti aplūkot dabas un zemes resursu tēmu no ilgtspējīgas attīstības pamatnostādņu viedokļa un sniegt savu skatījumu uz vides saudzēšanas iespējām no individuālā skatu punkta.

Izstādes atklāšanas ietvaros notiks labāko darbu autoru apbalvošanas ceremonija, kurā piedalīsies Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētāja Žaneta Jaunzeme - Grende, mūziķi - Renārs Kaupers un Jānis Strapcāns, Pasaules Dabas fonda pārstāvji u.c. projekta partneri. Kopējais balvu fonds - Ls 2 000.

"Zemes diena" tiek plaši atzīmēta visā pasaulē kopš 1970.gada, kad tās svinībās piedalījās jaunieši un pasniedzēji no diviem tūkstošiem koledžu un universitāšu, ap desmit tūkstošiem dalībnieku no pamatskolām un vidusskolām, kā arī vairāki tūkstoši kopienu visā ASV teritorijā. Pirmās "Zemes Dienas" svinības noritēja kā pavasarīgās miera demonstrācijas par dabas vērtību saglabāšanu.

Ziņu aģentūra LETA/ Nozare

Foto: europa.eu

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties