#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Gada laikā Rīgā bezdarbs palielinājies par 23,6%
, 2010. gada, 12.augusts, 2010

Kopš pagājušā gada jūnija, kad darbu sāka jaunā dome, Rīgā reģistrētais bezdarbs palielinājies par 23,6%, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras dati.

2009.gada jūnijā Rīgā bez darba bija 35 942 cilvēki, bet šī gada jūnijā - 44 427. Visstraujākais bezdarbnieku skaita palielinājums bija pagājušā gada beigās, kad decembrī bezdarbnieku skaists palielinājās par 2438 cilvēkiem mēnesī. Pārējos mēnešos ne pērn, ne šogad tik straujš reģistrētā bezdarba kāpums vairs nav novērots.

Kopš šī gada aprīļa bezdarbnieku skaita pieaugums ir apturēts. No aprīļa līdz jūnijam darbu ir izdevies atrast 3909 bez darba palikušajiem cilvēkiem.

Kā ziņots, šī gada 22.jūlijā Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Ainārs Šlesers (LPP/LC), tiekoties ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktori Baibu Paševicu, norādīja, ka, pateicoties tūrisma attīstībai, Rīgai līdz šim ir bijusi iespēja mazināt bezdarbu, jo tūrisma jomā vien šogad izdevies no jauna izveidot ap 5000 darba vietu un šogad vairāk nekā 14 000 cilvēku Rīgā radās iespēja strādāt.

Šlesers arī cer, ka ar laiku Rīga varēs būt tā, kas spēs piedāvāt darbu arī reģionu bezdarbniekiem.

LETA/NOZARE.LV

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties