#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Gailīšu pagastā pabeidz remontēt «cukura ceļu»
, 2010. gada, 22.jūlijs, 2010

Gailīšu pagastā sākusies autoceļa posma Šmuļi-Bukubirzs-Uzvara rekonstrukcijas otrā kārta. Darbus veic SIA «Viona». 20. jūlijā sākta ceļa asfalta virskārtas frēzēšana.

Remontdarbi bija paredzēti jau pirms gada, kad atlika daļa finansējuma no Cukura rūpniecības restrukturizācijas fonda. Konkursi tika nosolīti par zemākām summām, un tas deva iespēju remontu veikt lielākās platībās. Plānoto darbu finansējums, pēc Iepirkumu uzraudzības biroja datiem, ir 88881,21 lats.

Gailīšu pagasta pārvaldes vadītājs Aleksandrs Bičkovs informē, ka ceļa posma Šmuļi-Bukubirzs-Uzvara remonts nav vienīgais projekts, kurš tiek realizēts Gailīšu pagastā. Turpinās biznesa inkubatora labiekārtošanas darbi - plānots siltināt arī no ārpuses telpas, kuras atrodas bērnudārza ēkā. Drīzumā oficiāli tiks nodots Kamardes kultūras centrs, kurš gan uzreiz darbu nesāks. Nepieciešams iegādāties aprīkojumu un mēbeles kultūras centra darbībai.

Pats lielākais projekts - Uzvaras ciemata ūdenssaimniecības sistēmu sakārtošana - visdrīzāk sāksies 2011. gadā.

«Cukura naudas» atlikumu tērēs arī Īslīces pagastā. Pārvaldes nekustamo īpašumu apsaimniekošanas speciālists Aldis Kapkalns informē, ka drīz būs zināmi konkursa rezultāti par ceļa Jūriņas-Padegas rekonstrukciju 5,22 kilometru garumā.

Kā zināms, vairāki pagasti saņēma kompensācijas no Cukura rūpniecības restrukturizācijas fonda, kad Latvija bija iestājusies Eiropas Savienībā un piekrita cukura rūpniecības pārtraukšanai mūsu valstī.

Avots: Uldis Varnevičs, www.bauskasdzive.lv, 21.07.2010

Foto: www.bauskasdzive.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties