#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Iecavā noslēdzas starptautisks izglītības projekts
, 2010. gada, 06.jūlijs, 2010

Šonedēļ iecavnieki uzņems 27 pārstāvjus no deviņām valstīm, ar kurām kopā divus gadus bija iesaistīti Eiropas programmas «Grundtvig» finansētā pieaugušo izglītības projektā par ilgtspējīgu attīstību, informē Iecavas pašvaldības izglītības speciāliste Valda Liekne.

Šis būs projekta noslēguma pasākums, kura laikā partneri ne tikai iepazīs ilgtspējīgas attīstības piemērus Iecavā un citviet Latvijā, bet arī prezentēs ideju apmaiņā gūtos secinājumus.
Projekta dalībnieki, viesojoties cits pie cita, divu gadu gaitā pētījuši ilgtspējīgu attīstību izglītībā, lauksaimniecībā, enerģētikā, ekonomikā un vides jomā.

Iecavas novadā kā ilgtspējīgas attīstības piemērus viesi iepazīs tūrisma objektus minizoo «Dobuļi» Dzimtmisā un aktīvās atpūtas bāzi «Labirinti» Zorģos, kā arī graudu pārstrādes uzņēmuma «Jaunpagasts plus» ražotni. Viena diena būs veltīta ekskursijai uz Koknesi, Skrīveru gotiņu ražotni un maiznīcu «Liepkalni».

Projekta dalībnieki no Anglijas, Francijas, Itālijas, Spānijas, Lietuvas, Bulgārijas, Vācijas, Turcijas un Rumānijas Latvijā viesosies no 6. līdz 12. jūlijam, kā īpašu notikumu – ilgtspējīgas nacionālās tradīcijas piemēru – apmeklējot arī skolēnu Dziesmu un deju svētkus.

Iecavas domes finanšu komiteja šim pasākumam no izglītības projektiem atvēlētajiem līdzekļiem ieteikusi piešķirt 676 latus.
 

Avots: Antra Ērgle, "Bauskas Dzīve", 01.05.2010

 Foto: www.http://www.pointeuropa.org

 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties