#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Iepazīstinās ar pētījumu par ES Stratēģiju Baltijas jūras reģionam
, 2010. gada, 22.septembris, 2010

Šodien Ārlietu ministrijā (ĀM) notiks nozaru ekspertu un politikas pētnieku diskusija par Eiropas Savienības (ES) stratēģiju Baltijas jūras reģionam, informēja ĀM Preses centrs.

Diskusijas veltītas Latvijas Politologu biedrības sagatavotā pētījumu krājuma par ES Stratēģiju Baltijas jūras reģionam atvēršanai. Pētījumu krājumā analizēta stratēģijas īstenošanas pirmajā gadā gūtā pieredze un turpmākās sadarbības pilnveides iespējas. Tajā iekļautie pētījumi aptver gan stratēģijas pārvaldības un īstenošanas aspektus, gan enerģētikas un nodarbinātības jautājumos, gan arī Baltijas jūras reģiona sadarbības formātu lomu Eiropas institucionālajā ietvarā.

Diskusijā piedalīsies ĀM ES direkcijas vadītāja - vēstniece Ilze Juhansone, Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Politikas zinātnes studiju nodaļas profesore Žaneta Ozoliņa, Eiropas Komisijas (EK) pārstāvniecības Latvijā vadītāja vietnieks Valdis Zagorskis un Ziemeļu Ministru padomes biroja Latvijā vadītājs Imants Gross, kā arī pētījumu autori, eksperti un politologi.

Pētījumu krājums "EU Strategy for the Baltic Sea Region: a year after and beyond" ("ES Stratēģija Baltijas jūras reģionam: nākamgad un turpmāk") ir sagatavots ar ĀM, EK pārstāvniecības Latvijā un Ziemeļu Ministru padomes atbalstu.

23.septembrī, Rīgā sāk darbu 11.Baltijas Ekonomikas forums "ES Baltijas jūras stratēģija konkurētspējīgam reģionam". Plašāka informācija par forumu atrodama mājaslapā "http://www.balticeconomicforum.com/".

Ziņu aģentūra LETA/ Nozare
Foto:
http://www.balticeconomicforum.com/

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties